InicioCULLEREDOEleccións #28M: As 5 candidaturas que se presentan en Culleredo

Eleccións #28M: As 5 candidaturas que se presentan en Culleredo

Publicada o

Por editor

A falta de posibles modificacións (as candidaturas proclamadas preséntanse o 2 de maio) estas son as 5 candidaturas completas que se presentaron na Circunscripción electoral de Culleredo para as eleccións municipais do 28 de maio de 2023:

Candidatura núm.: 1. Partido dos Socialistas de Galicia-PSOE (PSdeG-PSOE)

  • 1. Don JOSE RAMON RIOBOO CASTRO
  • 2. Doña CRISTINA PARDO PORTOS
  • 3. Don CARLOS ENRIQUE LIÑARES GESTAL
  • 4. Doña MARTA MARIA IGLESIAS BECERRA
  • 5. Doña MARIA PENELOPE LOPEZ DIAZ
  • 6. Don JUAN CARLOS IGLESIAS LOVELLE
  • 7. Doña MARTA MARIA FIGUEROA FUENTES
  • 8. Don MARIO ALFONSO IGLESIAS GOMEZ
  • 9. Doña JESSICA MENDEZ SANCHEZ
  • 10. Doña TAMARA CASTRO CUBELLO
  • 11. Don MICHAEL CARRO NOYA
  • 12. Doña BEGOÑA MANTIÑAN TUÑON
  • 13. Don RUBEN BOEDO LOPEZ
  • 14. Doña SUSANA AMOR FERNANDEZ
  • 15. Don JORGE GESTAL MUIÑO
  • 16. Doña ESMARA SANTISO RIVADULLA
  • 17. Don RAUL DE LA IGLESIA RIVERA
  • 18. Don SAMUEL LOPEZ RODRIGUEZ
  • 19. Doña MIRIAM VAZQUEZ GONZALEZ
  • 20. Don JOSE LUIS RUMBO MALLO
  • 21. Don DIEGO ANTONIO TAIBO MONELOS

Suplentes

  • 1. Doña ANA JULIE SUAREZ MARTINEZ
  • 2. Don MANUEL GOLPE GOMEZ

 

Candidatura núm.: 2. BLOQUE NACIONALISTA GALEGO (B.N.G.)

  • 1. Don ENRIQUE ANTONIO CHOUCIÑO GARRIDO
  • 2. Doña MARIA BEATRIZ PEREZ MOSQUERA
  • 3. Don GONZALO MENDEZ MOSQUERA
  • 4. Don XABIER FERNANDEZ-VILLARRENAGA VAZQUEZ
  • 5. Doña MARIA DEL CARMEN OTERO SANCHEZ
  • 6. Doña ANA MARIA CALVO CONCHADO
  • 7. Doña LAURA RAPOSO VIGO
  • 8. Don XOSE MARIA BELLO POSE
  • 9. Doña VERONICA RIVADULLA DESCHAMPS
  • 10. Don IVAN PARDO SILVA
  • 11. Doña ALBA PEREZ BARROS
  • 12. Don ALVARO MARTINEZ GRELA
  • 13. Doña ENRIQUETA REGUEIRA CATOIRA
  • 14. Don JORGE SANCHEZ ROEL
  • 15. Doña MARIA PILAR CAMBON SANCHEZ
  • 16. Don JOSE LUIS TORRES ARCAS
  • 17. Doña MARIA LOPEZ DANS
  • 18. Don JOSE ANTONIO CASTRO PARDO
  • 19. Doña ANA BELEN VELOSO RODRIGUEZ
  • 20. Don FRANCISCO XABIER RIOBOO NUÑEZ
  • 21. Doña MARIA ROCIO SAMPEDRO DIAZ

Suplentes

  • 1. Don ALEXANDRE GARCIA REGUEIRA
  • 2. Doña ALBA CASAIS DOMINGUEZ
  • 3. Don BRAIS VIDAL GONZALEZ

 

Candidatura núm.: 3. ALTERNATIVA DOS VECIÑOS (AV)

  • 1. Doña INDRANI THAIS PALLA MACEIRAS
  • 2. Don MIGUEL FRAGA PULLEIRO
  • 3. Doña SANDRA MARIA MARZOA GARCIA
  • 4. Doña LETICIA MARIA ARGUELLES BLANCO
  • 5. Don BRAIS SANTIAGO FERRADAS
  • 6. Don IÑAKI HERMO CATOIRA
  • 7. Doña MARIA BRANDARIZ CANDAL
  • 8. Doña VANESSA SUAREZ FERNANDEZ
  • 9. Don JOSE MARIA FERNANDEZ PEDREIRA
  • 10. Don JOSE RAMON COUCEIROS FRANCOS
  • 11. Doña SONIA MARTA CASTIÑEIRAS
  • 12. Doña OLALLA GARCIA TAIBO
  • 13. Don ANDRES MARTA CASTIÑEIRAS
  • 14. Don ANGEL PEREZ ROIBAS
  • 15. Doña NAIARA GONZALEZ FONTENLA
  • 16. Don JOSE ANGEL PACHECO GARCIA
  • 17. Doña MARIA PILAR GONZALEZ HERNANDEZ
  • 18. Doña MARIA ALVAREZ CRISTOBAL
  • 19. Don NARCISO MARZOA MARTINEZ
  • 20. Don MANUEL ANGEL FERNANDO PEREZ LOUREDA
  • 21. Don AMADEO FRAGA LOPEZ

Suplentes

  • 1. Don AURELIO IGNACIO AREOSA

 

Candidatura núm.: 4. UNIDADE LOCAL (UNIDADE LOCAL)

  • 1. Don JOSE JUAN SANTOS IGLESIAS
  • 2. Don RAUL MORENO PRADANA
  • 3. Doña ANA MARIA TORRES GONZALEZ
  • 4. Doña MARIA CARMEN MAYO FERNANDEZ
  • 5. Don MARCOS SEIJO DASILVA
  • 6. Doña MERCEDES FRAGA GONZALEZ
  • 7. Don ANGEL MUÑIZ MALLO
  • 8. Doña BERNARDETA SILVIA RUMBO LONGUEIRA
  • 9. Don ANGEL CARLOS GONZALEZ PEREZ
  • 10. Doña MARIA TERESA VAZQUEZ MARTINEZ
  • 11. Don PEDRO LOPEZ GARCIA
  • 12. Doña MARIA EMILIA MORENO RODRIGUEZ
  • 13. Don DANIEL BARBEYTO TORRES
  • 14. Doña DIANA ARANA ARIAS
  • 15. Don JUAN MANUEL SOTO CASAS
  • 16. Doña MERCEDES CAMPELO CALVO
  • 17. Don IGNACIO DE LOYOLA GAREA RODRIGUEZ
  • 18. Doña MARIA JESUS BARBEITO SUAREZ
  • 19. Don JAVIER TRAPIELLO CASTRO
  • 20. Doña ROMINA GUERRA MALDONADO
  • 21. Don ROBERTO PRADO TEIJEIRO

Suplentes

  • 1. Don FERNANDO LUIS SOTO LESTA
  • 2. Doña DOLORES MARIA TORRES GONZALEZ
  • 3. Don ANTONIO JOSE RODRIGUEZ ANIDO
  • 4. Doña MARIA DE LOS ANGELES TORRES GONZALEZ
  • 5. Don RUBEN REBOLEIRO MARIÑO

 

Candidatura núm.: 5. PARTIDO POPULAR (PP)

  • 1. Doña IZASKUN GARCIA GOROSTIZU
  • 2. Don MARCO ANTONIO PAZOS REGUEIRO
  • 3. Don JUAN CARLOS LEITES MANEIRO
  • 4. Don JOSE ANTONIO GOLPE FARALDO
  • 5. Doña VANESA FERNANDEZ GONZALEZ
  • 6. Don ANTONIO BOUZA TEIJEIRO
  • 7. Don MANUEL NUÑEZ SEOANE
  • 8. Doña MARIA FATIMA TORAL PEREZ
  • 9. Doña MARIA DEL PILAR VILARIÑO DIEGUEZ
  • 10. Doña MARIA DEL CARMEN GRELA MUNIN
  • 11. Doña MARIA DEL ROCIO VALES SANCHEZ
  • 12. Doña ELENA MARIA IGLESIAS VILLAR
  • 13. Don JOSE ANTONIO PAZOS OREIRO
  • 14. Don DAVID EDROSA LISTE
  • 15. Don ALEJANDRO DE LA IGLESIA REY
  • 16. Don PABLO BOO VEIRAS
  • 17. Don ROBERTO NICOLAS PEREZ OSUNA
  • 18. Doña SONIA RODRIGUEZ INSUA
  • 19. Doña MARIA CELESTE GARCIA RODRIGUEZ
  • 20. Doña AMERICA BLANCO FERNANDEZ
  • 21. Don ALFONSO RICO VEREA

Suplentes

  • 1. Doña LUCIA PAZOS MORICHE
  • 2. Doña MARIA OLGA ALDAO FREIJO
  • 3. Don JUAN CARLOS BARREIRO GONZALEZ

ÚLTIMAS

(Vídeo) A outra Luísa Villalta: poesía, música e sensibilidade da man de Estíbaliz Espinosa

"Sempre é desandado o camiño”. O camiño que Luísa Villalta fixo e refixo, andivo...

O FEAE á innovación educativa, novo premio para a campaña “Aquí tamén se fala”

Segue colleitando premios, e espallando o poder da lingua galega, o proxecto "Aquí Tamén...

A resaca branquiazul

Celebrou a Coruña, por partida cuádruple, o ansiado ascendo do Dépor á 2ª División....

Acampa pola Paz instalará un campo simulado de refuxiados e un memorial polos menores asasinados en Gaza na Coruña

Acampa pola Paz instalará na Coruña do 7 ao 9 de xuño un campo...

DEIXAR UN COMENTARIO

Please enter your comment!
Please enter your name here